E-Health program MyWayAnalytix: pomoc pro jednotlivce, velké firmy i psychology

06.06.2024

E-Health program MyWayAnalytix pro podporu duševního zdraví jednotlivců i firem je plně funkční a k dispozici v české a anglické verzi. Co nabízí?

PRO KOLEGY PSYCHOLOGY A PSYCHOTERAPEUTY: Pacienty, které musíte kvůli plné kapacitě odmítat, nebo u vás čekají v pořadníku, teď máte čím vybavit. Mohou na sobě pracovat sami i během probíhající psychoterapie. Podpora zdravotních pojišťoven je přislíbena, proces je v jednání.

PRO JEDNOTLIVCE: Netroufáte si na návštěvu psychologa, váháte nebo nevíte, jestli už to je na konzultaci s odborníkem? Nebo jste u něj v pořadníku a zatím jste se nedostali na řadu? Nebo jste jen zvědaví? Na základě vašich odpovědí při průchodu programem dostanete personalizované video-odpovědi na otázky, KDE se nacházíte ve 14 oblastech duševního zdraví, a také JAK se tam dostáváte.

PRO FIRMY: Organizace se může plošně postarat o prevenci a snížení rizika duševních problémů u svých zaměstnanců. Navíc je k dispozici kumulativní výstup - obraz celkového stavu firmy, striktně anonymizovaný, data jsou chráněna. Zahrnutí do ESG reportingu + aktivita dle připravované novely zákona č. 373/2011 Sb. Opatření k podpoře zdraví.

Web projektu v češtině a angličtině: MilkyWay be well a odkaz na program MyWayAnalytix (taktéž v obou jazycích).

Za projektem je několik let práce týmu z LF MUNI, sběr dat, testování na tisíci respondentech a psychometrická validizace. A taky čestné uznání Czech DIGI@MED Award 2023 za inovaci ve zdravotnictví. 

Naplňujeme tím i naši mezinárodní spolupráci a snažíme se rozšiřovat možnosti svépomoci a sebepéče podle modelu WHO, jakož i podle vizí a cílů GPA (viz POPULATION HEALTH STATEMENT).